Ogłoszenie o zamówieniu dot. „Ochrona osób i mienia w Muzeum w Lewkowie Zespole Pałacowo-Parkowym wraz z obsługą systemów monitoringu i ochroną podczas imprez plenerowych”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego w obiektach Muzeum w Lewkowie Zespole Pałacowo-Parkowym w 2023 r. w następującym zakresie:
a. całodobowo przez 1 osobę, umundurowaną, wpisaną na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Średniomiesięczna ilość godzin może ulec zmianie, w zależności od zapotrzebowania.
b. Obsługa CCTV oraz SSP.
c. Monitorowanie systemu sygnalizacji włamania i napadu wraz z użyciem patroli interwencyjnych. Doraźna ochrona fizyczna w postaci grupy interwencyjnej musi być zlokalizowana w miejscu umożliwiającym dojazd do muzealnych obiektów chronionych czasie do 10 minut od otrzymania sygnału alarmowego. Wykonawca zapewni pełną, całodobową łączność systemów sygnalizacji włamania i napadu, telewizji przemysłowej w obiektach. Dodatkowo należy zapewnić łączność z pracownikami ochrony za pośrednictwem telefonów komórkowych.
d. obsługa w zakresie ochrony osób i mienia oraz zachowania porządku podczas imprez plenerowych,
e. przechowywanie i konwojowanie kluczy od drzwi wejściowych w sytuacjach alarmowych.
f. konwojowanie muzealiów w uzgodnionych terminach.
g. dokonanie aktualizacji i uzgodnienia planu ochrony muzeum w terminie 14 dni od dnia rozpoczęcia świadczenia usługi

Informacja z oceny ofert

2022-12-16

Informuję, iż w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Ochrona osób i mienia w Muzeum w Lewkowie Zespole Pałacowo-Parkowym wraz z obsługą systemów monitoringu i ochroną podczas imprez plenerowych” (nr sprawy 3-2022) do dnia 13 grudnia do godz. 10:00 wpłynęły następujące oferty:

Czytaj więcej o: Informacja z oceny ofert

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Muzeum w Lewkowie
Data utworzenia:2022-12-05
Data publikacji:2022-12-05
Osoba sporządzająca dokument:K.Pluta
Osoba wprowadzająca dokument:K.Pluta
Liczba odwiedzin:1667